svatbaSvatební hostiny

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě a kdo by ji nechtěl prožít spojenou s gurmánskými hody v romantickém prostředí restaurace? Toto a ještě více vám restaurace Nový svět může nabídnout!
V tuto neopakovatelnou chvíli cítíme obrovskou zodpovědnost za tento jedinečný den. Proto s vámi podrobně rozebereme vaše představy, upozorníme vás na úskalí, která vás mohou tento den provázet a společně, pomocí série kalkulací vytvoříme optimální kombinaci Vašich snů a finančních možností.
Jsme schopni vám zároveň zařídit živou i reprodukovanou hudbu dle vašeho gusta.

vipVIP

Oslovte obchodního partnera mimo kancelář a Vaše jednání dostane nový osobnější rozměr. Pozvěte přátele a rodinu do netradičního prostředí a užijte si oslavu v luxusním stylu. Jedinečné prostředí, skvělá kuchyně, osobní atmosféra, perfektní servis.

  • pronájem luxusního salónku na několik hodin i na celý den
  • ideální pro prestižní obchodní i soukromé schůzky
  • oddělený prostor s maximálním soukromím
  • kapacita 8 osob
  • obsluha jen pro Vás
  • možnost TV a Audio systemu
  • WIFI připojení k internetu
  • bowlingové dráhy jsou vzdálené jen pár metrů
  • vyhrazené parkoviště
  • vinotéka s moravskými i světovými víny

dětský koutekDětský koutek

Jsou pro vaše děti bowlingové koule ještě těžké?

Tak právě pro vás máme dětský koutek hned vedle drah, tak abyste na své děti viděli a přitom si mohli užít hru. Připraveni jsou roztomilí plyšáci nebo si děti mohou něco nakreslit pastelkami u malého stolečku s židličkou. Obrázek si klidně odneste domů, nebo nám jej tu nechte a my si ho vystavíme, aby všichni viděli jak krásně umí vaše děti malovat.

Na koberci je silnice pro autíčka po kterých se dá jezdit a klidně si tu postavte i věž z dřevěných kostek. Houpací plyšový kůň se už těší až se na něm děti svezou. Máme tu taky velké Člověče nezlob se, u kterého si užijete spoustu legrace.

cateringCatering

Chcete-li uspořádat pro své obchodní partnery, zaměstnance, známé, nebo kamarády akci, která podpoří Váš produkt, stmelí kolektiv, nebo bude oslavou významné události, rádi Vám připravíme zajištění i v oblasti cateringu. Zázemí naší restaurace nám skýtá báječné podmínky pro skvělý průběh Vaší akce.

Výborným jídlem a profesionálním přístupem Vám náš personál pomůže dosáhnout maximálního úspěchu. Akci lze pořádat u nás, nebo prakticky kdekoli a jídelníček rádi sestavíme aby přesně vystihoval genius loci ve spojení s hlavní myšlenkou programu.

Nad perfektním průběhem vždy dohlíží skvělý šéfkuchař.

reklamaVaše reklama

Nabízíme vám k pronájmu prostory pro vaši reklamu. Ceny za pronájmy vám rádi sdělíme při osobním jednání, popř. na telefonním čísle +420 731 411 490.

U nás vás bude vidět!

UMÍSTĚNÍ VELIKOST TYP INSTALACE
boční stěna budovy 305 x 205 cm banner (plachta)
hlavní stěna bowlingu 338 x 108 cm PVC deska s potiskem
boční stěna bowlingu 130 x 100 cm PVC deska s potiskem
Pánské toalety A3 – 420 x 298 mm Tištěný plakát

pronájemPronájem

Možnost pronájmu celé restaurace, nebo jen částí (bowling, terasa…) – za účelem školení, porad, atd. Cena pronájmu závisí na dále objednané konzumaci po dohodě s vedoucím restaurace.